Čtyřlístek – Nová dobrodružství

Čtyřlístek – Nová dobrodružství – audiokniha obsahuje nová dobrodružství Čtyřlístku ve zvukové podobě. Účinkují Ivan Trojan, Miroslav Táborský, Ondřej Brzobohatý, Tereza Bebarová a Bohdan Tůma. Námět Hana a Josef Lamkovi, scénář Ivan Rössler a Robert Tamchyna.

Herci Ivan Trojan, Miroslav Táborský, Ondřej Brzobohatý, Tereza Bebarová a Bohdan Tůma v hlavních rolích nových příběhů na motivy populárního komiksu. Ve čtyřech pohádkových příhodách prožijí Fifinka, Bobík, Myšpulín a Pinďa řadu napínavých situací a užijí si také spoustu legrace nejen doma v Třeskoprskách, ale i na horách, v lese a u moře. Všude tam potkají nové kamarády, setkají se s několika kouzly a budou řešit jednu velkou záhadu.
Úspěšná edice Čtyřlístku se po několika letech rozrostla o další pokračování. Hlasy oblíbeným postavičkám propůjčili herci známí z filmového zpracování a nahrávka jistě potěší nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Všechny čtyři epizody z nového titulu „Čtyřlístek – Nová dobrodružství“ jsou veselé, mají spád, obsahují mnoho zvukových efektů a doprovází je melodická hudba.

Nudit se určitě nebudou malí, ani velcí posluchači!

Obsah:
1. Ještě že se máme
2. Kouzelné jablko
3. Počasí na přání
4. Loď v závěji

Zboží si můžete koupit na Audioteka.cz za 139.00 Kč

Čtyřlístek - Nová dobrodružství

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *