Jak být úspěšný

Jak být úspěšný – audiokniha provází posluchače krok za krokem programem sebepoznání, který pomůže nalézt sebedůvěru, nastavit si vlastní cíle, překonat nezdary, nalézt a udržet si motivaci a objevit štěstí doma i v práci. Autor Richard Denny, čte Michal Švarc.

Každý může proměnit své sny o úspěchu v realitu. Použitím rad a inspirativních nápadů, založených na zdravém selském rozumu.
Richard vám ukáže cestu, při které dokážete dosáhnout vašich nejvyšších tužeb a stanete se úspěšnými, ať už to pro vás znamená cokoliv. Audiokniha je pro každého, kdo chce v životě dosáhnout úspěchu.
Vystavte svůj mozek novým myšlenkám, radikálnímu myšlení a znalostem.
Všechny nápady a myšlenky, se kterými se s vámi Richard podělí, jsou založeny na jeho vlastních zkušenostech a ujišťuje, že praktické rady, které nabízí, opravdu fungují. Přinesly úspěch jemu, jeho rodině a bezpočtu dalších.

Richard Denny je ve světě obchodu a komunikace něco jako legenda. Je to člověk, který svůj obor zná a své vědomosti předává s nadšením. Patří k předním autoritám v oblasti úspěšného businessu a prodeje. Do dnešního dne vylepšil prostřednictvím svých přednášek, knih, kurzů a diplomů v obchodních oborech schopnosti více než jednoho milionu lidí z celého světa.
Richard je předsedou skupiny Richard Denny Group, jež se zaměřuje na podnikatelská školení. Je okouzlejícím přednášejícím, jehož mezinárodní prezentace v oboru podnikání nejen motivují, inspirují a vzdělávají, ale také přinášejí vysoce praktické nápady, které zvyšují výkonnost. Správností svých tvrzení si je natolik jistý, že zaručuje, že dosáhnete vynikajícího výsledku.

„Jeho přístup nabízí rozmanitý mix vyzkoušených a otestovaných přístupů.“
Cosmopolitan

„Výrobce milionářů.“
Birmingham Post and Mail

„Jedním z pojmů, který se nejhůř definují, je úspěch. Co je úspěchem pro mě, nemusí být pro vás a naopak. Co vím ale jistě, že tato audiokniha vám opravdu změní život. V České republice tištěná verze nevyšla a dodnes se tomu divím. A samozřejmě jsme to nemohli nechat jen tak. Přeložili jsme ji a vydali. Je napsaná tak lehce a rozumně, že si její poslech doslova užijete, jako já.“
Jan Linhart

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Zboží si můžete koupit na Audioteka.cz za 299.00 Kč

Jak být úspěšný

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *