Jak rychle zbohatnout

Jak rychle zbohatnout – Osvědčené rady i špinavé triky podnikatele na odpočinku – tato audiokniha vám odkryje podstatu různých forem zbohatnutí a to způsobem, jakým to dosud nikdo neudělal. Autor Andrej Prešovský, čte Gustav Bubník.

V této audioknize se dozvíte, jak bohatí lidé skutečně získávají své peníze. Pomůže vám poznat sebe sama, vaše silné stránky a nalézt vlastní cestu k finanční svobodě a nezávislosti.

Takže vy chcete rychle zbohatnout, ale nevíte, jak na to? Před několika lety si autor této audioknihy položil podobnou otázku. Prostudoval množství knih, článků i rad a vybral si z nich ty, které mu připadaly jako nejrozumnější způsob, jak si vydělat dostatek peněz na slušné živobytí. Tyto poznatky osm let testoval v praxi a vy se nyní dozvíte, které rady běžně uváděné v příručkách představují pro většinu populace jen slepou uličku a které naopak skutečně fungují.

Audiokniha Jak rychle zbohatnout otevřeně mluví, o čem ostatní raději mlčí. Její autor je úspěšným podnikatelem na odpočinku a prostřednictvím této knihy se s vámi podělí o své zkušenosti, jak se stát finančně nezávislým a svobodným. Předá vám osvědčené rady i špinavé triky jak nejen zbohatnout, ale jak si také své bohatství udržet a následně jej rozšiřovat. Tato MP3 audiokniha vám pomůže vyvarovat se začátečnických chyb, kterým se autor sám nevyhnul a v některých případech jej vyšly velmi draho. Některé si ale budete muset zažít i na vlastní kůži, abyste význam chyb skutečně pochopili.

Audiokniha vám představí pověry o penězích i bohatství, které musíte hodit za hlavu, protože v reálném prostředí neplatí. V knize najdete krátké příběhy, které popisují skutečné příklady úspěchů i neúspěchů přímo ze života. Abyste zbohatli, nemusíte být chytří, ani vzdělaní. Všechno co potřebujete, je dostatek odvahy k tomu, abyste něco začali dělat a naučili se spolupracovat s ostatními. Sociální dovednosti jsou totiž při získávání bohatství důležitější než inteligence. Protože, čím jste inteligentnější a vzdělanější, tím větší odvahu a odhodlání potřebujete k tomu, abyste začali podnikat. S nižším stupněm inteligence nebudete ztrácet tolik času přemýšlením o tom, proč by to nemělo vyjít, a hned se pustíte do práce.

Poslechnete si i o nejobvyklejších způsobech, jak zbohatli lidé, kteří se vypracovali sami. Nemusíte vyzkoušet všechny možnosti, které máte prostřednictvím této audioknihy k dispozici. Ale měli byste všechny takové možnosti poznat, a pak se rozhodnout, která je pro vás ta pravá. Výběr té správné cesty, která se pro vás nejvíce hodí, je jen na vás. Zbohatnutí není vhodné pro každého a většina lidí k tomu nemá trpělivost a odhodlání. Tento proces také může trvat i několik desítek let a může zničit vaše současné i budoucí mezilidské vztahy. Doslechnete zde i o způsobech, jak zbohatnout rychle (včetně úplatků, všimného nebo provizí), ale neberte je jako návod, jen jako přehled všech možností. Některé z nich totiž nejsou ani morální, ani legální. A pokud se jim budete věnovat, mohli byste přijít o klidný spánek.

Díky této audio knize budete nejen vědět, jak to chodí ve světě bohatých, ale jak do tohoto světa můžete proniknout i vy. Které návody na zbohatnutí jsou slepou uličkou a které skutečně fungují? Pomůže vám poznat sebe sama, vaše silné stránky a nalézt vaši vlastní cestu k finanční svobodě a nezávislosti. Existují totiž vlastnosti, které budete potřebovat vždy. A kroky, které je potřeba vždy učinit.

Naučíte se:
Jak přijít k penězům a udržet si je
Jak podnikat a generovat zisk
Jak a do čeho investovat
Jak komunikovat s lidmi, jak je přijímat a řídit
Jak prodávat, vyjednávat a zvládat námitky
Jak motivovat sebe i ostatní
Jak zvládat svá selhání a úspěchy
Jak na daně a účetnictví
Jak na marketing a propagaci
Jak plánovat a udělat více
Jak se vzdělávat a růst
Jak se lépe soustředit a pracovat efektivněji

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Zboží si můžete koupit na Audioteka.cz za 399.00 Kč

Jak rychle zbohatnout

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *