27 divů světa 05 (DVD) (papírový obal)

Poznejte s námi fascinující svět přírody, která si mnohá tajemství dosud žárlivě střeží. Vydejte se s námi na nevšední výpravu za poznáním a pokusme se společně pochopit některé ze zdánlivě nevysvětlitelných divů světa v jedinečném dokumentu. POLÁRNÍ MEDVĚDI – VLÁDCI ARKTIDY
Lední medvěd, nanuk, Ursus maritimus… Pojmenujte ho, jak chcete, každopádně je to bez diskusí král Arktidy. Jeho nadřazenost ale není naším tématem. Dnes nás zajímá konflikt mezi člověkem a jedním z nejprohnanějších predátorů na zemi.
LEV – KRÁL AFRICKÝCH ZVÍŘAT
Je nejmocnějším africkým lovcem, je hrozivý a mazaný. Více než rok jsme v africké přírodě sledovali členy jedné lví rodiny a byli svědky jejich vzájemné oddanosti. Poznali jsme jejich sílu, hravost, jejich divokou moc. Ale i tito giganti musejí často bojovat o holý život.
VYNÁLEZCI: POHLED DO JEJICH MYSLI
Zvedají své oči k nebi a magickými vzorci se snaží popsat vesmírný chaos odehrávající se nad naší hlavou. Pokoušejí se měřit čas, rozbíjejí atom a sestavují mechanismy ignorující zákony gravitace. Nepokojná duše vynálezců je tématem naší další kapitoly. 

EAN: 8594007311051

Zboží si můžete koupit na DVD-premiery.cz za 49 Kč

27 divů světa 05 (DVD) (papírový obal)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *